“Herkesin bakmadığı yönden bak dünyaya.”

FİYAT TEKLİFİ AL

Bizim Hakkımızda

2007 Yılında Kurulan BMS makina geniş ve üstün kalitede ürün yelpazesi ile müşterilerine, mermer işleme makinelerinde çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlar; ebatlama makineleri, mozaik kesme makineleri, cilalama hatları, kurutma hatları, otomatik kesme hatları, kalibre, yarma, dolgu, makineleri ve ayrıca özel makineleri kapsamaktadır.

services-tabs-139154408

 

BMS makina ürettiği mermer makinaları ile adından hep başarılı bir şekilde söz ettirmiştir. Firma, başarılı sonuçlar elde etmesinin yanı sıra yüksek verim, düşük maliyet ve fiyat stratejisi ile rekabet avantajı sağlamaktadır. Firmamızın bütün üretimi dünya standartlarında gerçekleşmektedir.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen lider üretici olmak ve rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

İş Ortaklarımız

Ürütimde Kulllandığımız Ekipmanlar İçin Birlikte Çalıştığımız İş Ortaklarımız.